Egyetemi tanári kinevezés

Bartha Ildikó, a Debreceni Egyetem Állam- és Jogtudományi Kara Európa-jogi és Nemzetközi Jogi Tanszékének vezetője november 16-án vette át egyetemi tanári kinevezését Szilvássy Zoltán rektortól a Főépület Aulájában. Bartha Ildikó 2004 óta oktat karunkon európai uniós jogi tárgyakat. Kutatási területe az Európai Unió külkapcsolatai, valamint a közszolgáltatások nyújtásának európai uniós szabályozása, rendszeresen publikál angol és magyar nyelven, öt PhD-hallgató szerezte meg doktori fokozatát konzulensi irányítása alatt. Több kutatási projektben vett részt és vesz részt jelenleg is, három folyóirat szerkesztőségének a tagja.

egyetemitanar

A részletes hír a következő hivatkozáson olvasható: https://hirek.unideb.hu/node/18565