Perszimulációs és Activity Verseny

A Szegedi Egyetem Állam- és Jogtudományi Kar szervezésében a Szegedi Ítélőtábla adott otthont a 2019. október 25-én megrendezésre kerülő megújult I. Országos Polgári Anyagi Jogi, Perszimulációs és Activity Versenynek.

A Debreceni Egyetem Állam- és Jogtudományi Kar mindhárom versenyszámban indított hallgatókat, akik mindannyian kiváló teljesítményt nyújtottak.

A Polgári Anyagi Jogi Szekcióban Gönczi Barbara (IV. éves joghallgató) felperesi pozícióban, míg Boros Sándor (V. éves joghallgató) alperesi pozícióban indult.

A Polgári Eljárásjogi Szekcióban Karunkat végzős joghallgatóink képviselték: felperesi pozícióban: Seres Boglárka, alperesi pozícióban: Batta Júlia Dóra, valamint bírói pozícióban: Kovács Patrik szerepelt. Patrik kimagasló teljesítményét a zsűri egybehangzó véleménye alapján I. helyezéssel jutalmazta.

A Polgári Jogi Activity versenyen a debreceni csapat tagjai Perger Ádám, Soltész Péter és Szőnyi Márton V. éves joghallgatók voltak, akik szintén elismerésre méltóan szerepeltek.

Hallgatóinknak a versenyen nyújtott teljesítményeikhez szívből gratulálunk, tanulmányaikhoz további sok sikert kívánunk!

A színvonalas versenyért és a baráti vendéglátásért ezúton szeretnénk köszönetet nyilvánítani a Szegedi szervezőknek!