Debreceni siker a II. Országos Miskolci Jogi Disputa Versenyen!

„A mesterséges intelligencia alapjaiban változtatja meg a jogászi hivatás gyakorlását.” Az előbbi tételmondat mentén érveltek a DE ÁJK hallgatói a Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi Karán 2022. április 13-14-én megrendezett II. Országos Miskolci Jogi Disputa Versenyen, ahol a Pro kategória csapatai közül I. helyezést értek el.

A rendezvényen 30 - az ország minden részéről érkező - joghallgató mérte össze érvelési és retorikai képességeit, a szervezők által előre meghatározott fenti tételmondattal kapcsolatban. A Debreceni Egyetem Állam- és Jogtudományi Kar képviseletében Mag Péter IV. éves joghallgató, Papp László III. éves joghallgató, valamint Pella Sebestyén Márk III. éves joghallgató vett részt a versenyen.

Szívből gratulálunk hallgatóinknak, valamint az őket felkészítő oktatóknak!

Az esemény kapcsán további információk itt olvashatók: