Beiratkozási hírek

Tisztelt Hallgatónk!

Gratulálunk sikeres felvételijéhez és örömmel köszöntjük a Debreceni Egyetem Állam- és Jogtudományi Karának hallgatói között!

A beiratkozással kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk.

A beiratkozások időpontjai és helyszínei:

Szak

Tagozat

Időpont

Jogász

2019. 08. 29. 9.00 óra

Jogi felsőoktatási szakképzés

2019. 08. 29. 13.00 óra

Igazságügyi igazgatási

2019. 08. 30. 09.00 óra

fszt. 113.

* Társadalomtudományi és Egészségtudományi Oktatási Központ (Kassai út 26.)

A kezdés időpontjában legyen szíves pontosan megjelenni.

A beiratkozásra az alábbi dokumentumokat szíveskedjen magával hozni:

• személyi igazolványát,
  • középiskolai bizonyítványát (amennyiben ez alapján nyert felvételt, az adott oldalak jól látható fénymásolatát), érettségi bizonyítványát, felsőfokú végzettséget igazoló oklevelét/okleveleit, és a dokumentumokról készült jól látható fénymásolatot 1 példányban,
  • nyelvvizsga-bizonyítványát és a dokumentumról készült jól látható fénymásolatot 1 példányban,
  • TAJ kártyáját, adókártyáját és bankszámlaszámát,
  • 1 db 4×3 cm-es fényképet, 1 tollat a nyomtatványok kitöltéséhez

Felhívom a figyelmét, hogy a Tanulmányi és vizsgaszabályzat 3. § (3.) bekezdés értelmében, a hallgatói jogviszonyhoz kapcsolódó jogok és kötelezettségek csak a beiratkozott hallgatót illetik meg. Aki nem iratkozik be, elveszti jogosultságát a képzésben. A beiratkozást követően, mint az egyetem hallgatója kérheti a szabályoknak megfelelően hallgatói jogviszonya szüneteltetését (passzív félévet).

A Debreceni Egyetem  2019. szeptember 8-án, vasárnap 11 órai kezdettel tartja tanévnyitó ünnepségét a Főnix csarnokban. Pontos megjelenésére feltétlenül számítunk!

Az évkezdésig jó pihenést kívánok!

Dr. Szikora Veronika s.k.

dékán