Eredményeink a XXVI. Országos Tudományos Diákköri Konferencián (2003)

I. helyezés

• Árva Zsuzsanna - Alkotmányjog I. (Politikai szabadságjogok) tagozat (témavezető: Dr. Wiener György)
  • Szabó Szilárd - Egyetemes jogtörténeti tagozat (témavezető: Dr. Balogh Judit)
  • Végh Károly - Nemzetközi jog I. (Biztonságpolitika, védelempolitika, kisebbségek) tagozat (témavezető: Dr. Mihajlov Dobromir)

II. helyezés

• Balla László - Kereskedelmi jog II. (Kereskedelmi szerződések) tagozat (témavezető: Dr. Szikora Veronika)
  • Bartha Ildikó - Európa-jog I. tagozat (témavezető: Dr. Várnay Ernő)
  • Fézer Tamás - Polgári jog III. (Kötelmi jog) tagozat (témavezető: Dr. Szikora Veronika)
  • Győre Melinda - Kriminológia és kriminalisztika tagozat (témavezető: Dr. Bíró Gyula)
  • Mózes Annamária Eszter - Agrár- és környezetvédelmi jogi tagozat (témavezetők: Dr. Süveges Márta; Dr. Fodor László)
  • Seress Judit - Büntetőjog I. (Internetes és „határokon átnyúló" büntetőjog) tagozat (témavezető: Dr. Győrffy István)
  • Szani Roland - Szociális jog és egyházjog tagozat (témavezető: Dr. Nádas György)
  • Szemesi Sándor - Nemzetközi jog II. tagozat (témavezető: Dr. Mihajlov Dobromir)
  • Szoboszlai Judit - Polgári jog II. (Személyek joga és családjog) tagozat (témavezetők: Dr. Lászlófi Pál; Dr. Majtényi László)

III. helyezés

• Bezzegh Tibor - Polgári jog I. (Szellemi alkotások joga és dologi jog) tagozat (témavezető: Dr. Csécsy György)
  • Ignáth Andrea - Büntetőjog II. (Általános és különös rész) tagozat (témavezető: Dr. Balla Lajos)
  • Tarr Ágnes - Büntetőeljárás-jog tagozat (témavezető: Dr. Kardos Sándor)

Különdíj

• Bartha Ildikó - Európa-jog I. tagozat (témavezető: Dr. Várnay Ernő)
  • Belényesi Pál - Pénzügyi jogi tagozat (témavezető: Dr. Nagy Emília)
  • Madai Sándor - Római jogi tagozat (témavezető: Dr. Szabó Béla)
  • Simándi Éva - Kereskedelmi jog I. (Társasági és versenyjog) tagozat (témavezető: Dr. Bende-Szabó Gábor)
  • Süli András - Európa-jog II. (Szakpolitikák) tagozat (témavezető: Dr. Várnay Ernő)
  • Szabó Szilárd - Egyetemes jogtörténeti tagozat (témavezető: Dr. Balogh Judit)
  • Tarr Ágnes - Büntetőeljárás-jog tagozat (témavezető: Dr. Kardos Sándor)