Eredményeink a XXVII. Országos Tudományos Diákköri Konferencián (2005)

I. helyezés

• Bányai Orsolya - Közigazgatási jog II. (Különös rész) tagozat (témavezető: Dr. Fodor László)
  • Rajzinger Ágnes - Büntetőjog III. (Büntetéstan) tagozat (témavezető: Dr. Győrffy István)

II. helyezés

• Csűrös Gabriella - Európai jogi tagozat (témavezető: Dr. Horváth M. Tamás)
  • Havas Lóránt - Esetjogi elemzések tagozat (témavezető: Dr. Várnay Ernő)
  • Hőgye Emese - Polgári jog III. (Kötelmi jog, különös rész) tagozat (témavezető: Dr. Fézer Tamás)
  • Juhász-Tóth Angéla - Alkotmányjog II. (Államszervezet) tagozat (témavezető: Dr. Várnay Ernő)

III. helyezés

• Ludmány Lajos - Egyetemes jogtörténet és római jog (témavezetők: Dr. Balogh Judit; Dr. Varga Norbert)
  • Szabó Zsolt László - Büntetőjog I. (Általános rész) tagozat (témavezető: Dr. Kardos Sándor)

Különdíj

• Apáthy Anita - Pénzügyi jogi tagozat (témavezető: Dr. Horváth M. Tamás)
  • Gulyás Zsuza - Nemzetközi jogi tagozat (témavezető: Dr. Szűcs Lászlóné dr. Siska Katalin)
  • Mocsári Tibor László - Munka- és szociális jog II. (Szociális jog és foglalkoztatáspolitika) tagozat (témavezető: Dr. Nádas György)
  • Novák Zoltán - Jog- és állambölcselet I. (Jogelmélet) tagozat (témavezető: Dr. Simon Attila)
  • Szökőcs Enikő - Munka- és szociális jog III. (Egyenlő bánásmód és esélyegyenlőség) tagozat (témavezetők: Dr. Prugberger Tamás; Dr. Nádasné dr. Rab Henriett)
  • Varga Erzsébet - Alkotmányjog II. (Államszervezet) tagozat (témavezetők: Dr. Wiener György; Dr. Mező István)