Tanszéki hírek

Eredményes kutatóút a Világbanknál
Karunk munkajogász oktatói tudományos kutatóúton jártak az Amerikai Egyesült Államokban 2017. május 19. és 27. között.
18 ápr
A Parlamentbe látogatott az Alkotmányjogi Műhely
Lehetőségünk volt betekinteni az Országgyűlés munkájába.
Üzemlátogatás a Regionális Hulladékkezelő Telepen
Az Agrárjogi, Környezetjogi és Munkajogi Tanszék hagyományőrző módon, látókörbővítés céljából idén is üzemlátogatást szervezett.
Demokrácia-elméletek Síkfőkúton
Az Alkotmányjogi Tanszék a hagyományoknak megfelelően ebben a félévben is megszervezte a síkfőkúti, tömbösített szabadon választható tárgyát.
„Human Righs in Europe” - angol nyelvű szeminárium
Közös angol nyelvű szemináriumot tartott karunk Alkotmányjogi Tanszéke és az erlangen Friedrich Alexander Universität Közjogi és Jogfilozófiai Tanszék
28 ápr
A DE ÁJK Közigazgatási Jogi Tudományos Diákkörének látogatása Debreceni Járási Hivatalba
Az Állam- és Jogtudományi Kar Közigazgatási Jogi Tudományos Diákkörének tagjai 2016. április 28-án a Debreceni Járási Hivatalba látogattak.
20 ápr
Megjelent Várnay Ernő - Papp Mónika, Az Európai Unió joga c. munkájának negyedik átdolgozott kiadása
2016-ban megjelent Várnay Ernő - Papp Mónika, Az Európai Unió joga című munkájának negyedik átdolgozott kiadása.
19 ápr
„Mennyire vonzó a közigazgatás a jogász friss diplomások körében?”
Prof. Dr. Fónai Mihály 2016. április 19-én előadást tartott „Mennyire vonzó a közigazgatás a jogász friss diplomások körében?” címmel.