Kari hírek

17 már
Debreceni sikerek az első országos alternatív vitarendezési versenyen
Budapesten került megrendezésre az első országos alternatív vitarendezési verseny, amelyen az ÁJK hallgatói III. helyezést értek el.
16 már
Jog amerikai módra
A South Texas College of Law egyetem professzora, Stacey L. Barnes a nemzetközi gazdasági jog aktuális kérdéseiről tart előadást két héten át a Debreceni Egyetem joghallgatóinak.
14 már
Debreceni sikerek az agrárjogi versenyen
XIV. Országos Agrárjogi Jogesetmegoldó és Perbeszédverseny, amelyen karunk háromfős csapata minden tekintetben a legjobbnak bizonyult.
10 már
Debreceni nyertesek a Mailáth György pályázaton
Elismeréseket adott át az Országos Bírósági Hivatal (OBH) elnöke a Mailáth György országbíró emlékére meghirdetett pályázat nyerteseinek.
03 már
Új Erasmus-kapcsolat az Erlangen-nürnbergi egyetemmel
Karunk az elmúlt napokban kétoldalú Erasmus+ megállapodást kötött a felső bajorországi Friedrich-Alexander Egyetemmel.
16 feb
Nemzeti Kiválósági Jogászösztöndíjas Találkozó Budapesten
Jogászösztöndíj program első éves díjazottai részére szervezett találkozót a tárca "Mindig kell egy terv" címmel.
13 jan
Jogászokat avattak
Negyvenkét végzett hallgató vehette át oklevelét az ország legjobb vidéki jogi képzőhelyén, a Debreceni Egyetem Állam- és Jogtudományi Karának január 13-i diplomaosztó ünnepségén.