Kari hírek

Irány az Universiade!
A Debreceni Egyetem két hallgatója, Szilágyi Réka és Rivasz-Tóth Norbert is esküt tett az 30. Universiadéra utazó magyar csapat tagjaként. A egyetemisták és főiskolások nyári olimpiáján 21 felsőoktatási intézmény 105 sportolója képviseli hazánkat.
Kezdődnek a diplomaosztók - ÚJ
Az Általános Orvostudományi Kar június 14-i ünnepsége nyitotta a nyári diplomaosztók július 6-ig tartó sorát a Debreceni Egyetemen. Idén a 14 karon csaknem 3500 végzős veheti át a végzést igazoló oklevelet.
A Debreceni Egyetem diákja nyerte a Baker McKenzie versenyét
Több száz joghallgató közül a Debreceni Egyetem tanulója nyerte meg a Baker McKenzie ügyvédi iroda versenyét.
Jogos változások
A közigazgatási szakemberek, kutatók, oktatók tevékenységének gyakorlati és elméleti támogatása, valamint a közigazgatási eljárási jogi jogalkalmazás fejlesztése érdekében kötött csütörtökön együttműködést a Debreceni Egyetem Állam- és Jogtudományi Kara a Közigazgatási Eljárási Jogi Egyesülettel.
TDK-Hírlevél
Magyarország 15 éve az Európai Unió tagja
A Debreceni Egyetem Állam- és Jogtudományi Kara beszélgetést szervez Magyarország 15 éve az Európai Unió tagja címmel.

A tájékoztatót megismertem.