Új Erasmus-kapcsolat az Erlangen-nürnbergi egyetemmel

2017. március 03. - 10:00
Karunk az elmúlt napokban kétoldalú Erasmus+ megállapodást kötött a felső bajorországi Friedrich-Alexander Egyetemmel.

Az egyetem központja és legfontosabb karai, köztük az orvosi és a jogi kara a Nürnberg mellett fekvő Erlangen városában található. A 2017-2018-as tanévtől kezdődően hallgatói és oktatói, kimenő és bejövő mobilitásra is lehetőség nyílik. Az egyetemet a 18. században alapították és 40 000 hallgatójával a nagy és elismert német egyetemek közé tartozik. A mobilitási lehetőséggel karunk hasznos szakmai kapcsolatot építhet ki hosszabb távon, amiből hallgatóink és oktatóink egyaránt profitálhatnak.