Gyere az ÁJK-ra

Az Állam- és Jogtudományi Kar a Debreceni Egyetem négy alapító karának egyike. A képzést 1996-ban szerveztük új alapokra, és az azóta eltelt két évtizedben az ország meghatározó jogi karává váltunk. A szakma elismeri a debreceni jogi karon végzettek tudását és felkészültségét, diplomásaink a visszajelzések alapján könnyen és gyorsan találnak munkát maguknak szakmájukban. A jogi kar a Debreceni Egyetemtől megszokott magas színvonalon nyújtja oktatási szolgáltatásait, valamennyi szakon. Képzéseink színvonalát jól mutatja, hogy Karunk a jogi karok országos rangsorában folyamatosan az élmezőnyben szerepel.

Képzéseink

Képzési kínálatunk a jogi képzési terület minden ciklusát lefedi. Egyaránt indítunk a bolognai rendszerből kimaradó, ötéves, osztatlan jogászképzést, a bolognai rendszerbe illeszkedő hároméves igazságügyi igazgatási alapképzést. 2013-tól Karunkon kétéves jogi asszisztens felsőoktatási szakképzést is kínálunk. 2014-től kezdődően európai és nemzetközi üzleti jog LL.M képzéssel bővítettük kínálatunkat, angol nyelven. Valamennyi szakunkat nappali és levelező tagozaton is indítjuk.

Miért válasszam a debreceni jogi kart?

Frissítés dátuma: 2018.11.09.