A kar vezetése

Dr. Szikora Veronika Tünde dékán, egyetemi docens

Szervezeti egység Debreceni Egyetem, Állam- és Jogtudományi Kar, Polgári Jogi Tanszék
Központi telefonszám +36 52 512 700 / 77111
Cím 4028 Debrecen, Kassai út 26.
Épület, emelet, szobaszám Állam- és Jogtudományi Kar épület, 1. emelet, A/118 (tanszéki szoba)
WeboldalTudóstér profil

Feladatköre: A kar irányítása és képviselete, felelős a kar gazdálkodásáért; a vezetése alatt álló egységekre (tanszékek, dékáni hivatal, tanulmányi csoport) működését irányítja, felettük törvényességi felügyeletet gyakorol; irányítja a kar humánpolitikai tevékenységét; az egyetemi tanárok kivételével a karon alkalmazásban lévők fölött munkáltatói jogkört gyakorol; a kari szintű kiadványok esetében kiadói és terjesztői jogot gyakorol; továbbá ellát minden olyan feladatot, amelyet számára a jogszabályok, az egyetemi és kari szabályzatok meghatároznak.

Dr. Árva Zsuzsanna oktatási dékánhelyettes, egyetemi docens

Szervezeti egység Debreceni Egyetem, Állam- és Jogtudományi Kar, Közigazgatási Jogi Tanszék
Központi telefonszám +36 52 512 701 / 77123
Épület, emelet, szobaszám Állam- és Jogtudományi Kar épület, 2. emelet, A/220
WeboldalTudóstér profil

Feladatköre: A kar oktatási tevékenységének és a hallgatók tanulmányi ügyeinek koordinálása.
Referens: Dr. Balla Zsuzsa, egyetemi tanársegéd

Dr. Bencze Mátyás tudományos és stratégiai dékánhelyettes, egyetemi tanár

Szervezeti egység Debreceni Egyetem, Állam- és Jogtudományi Kar, Jogbölcseleti és Jogszociológiai Tanszék
Központi telefonszám +36 52 512 700 / 77115
Cím 4028 Debrecen, Kassai út 26.
Épület, emelet, szobaszám Állam- és Jogtudományi Kar épület, 1. emelet, B/103, C/113
WeboldalTudóstér profil

Feladatköre: A kar gazdasági, tudományos és pályázati ügyeinek koordinálása.
Referens: Dr. Kovács Ágnes, egyetemi adjunktus

Dr. Fézer Tamás fejlesztési és külkapcsolati dékánhelyettes, egyetemi docens

Központi telefonszám +36 52 512 700 / 77110
Cím 4028 Debrecen, Kassai út 26.
Épület, emelet, szobaszám Állam- és Jogtudományi Kar épület, földszint, A/13, B/104
WeboldalTudóstér profil

Feladatköre: A kar minőségbiztosítási és külügyi tevékenységének koordinálása, a PR tevékenység irányítása és a kari honlap felügyelete, a kar fejlesztési koncepciójának előkészítése és végrehajtása (különös tekintettel új képzések indítására), a könyvtári fejlesztési ügyek koordinálása.
Referens: Dr. Barta Attila, egyetemi adjunktus

Frissítés dátuma: 2017.07.13.