Dr. Zaccaria Márton Leó

+36 52 512 700 / 74803
E-mail cím:
Tudományos érdeklődés
Egyenlő bánásmód a munkajogban, egyenlő bánásmód az atipikus munkaviszonyok körében, a munkajog változó fogalmi sajátosságai, munkajog és polgári jog kapcsolata (equal employment, equal treatment in atypical employment, conceptual specialities of changing labour law, relationship between labour law and civil law)
Szcientometriai adatok

Publikációk

Tudományos publikációk

Egyéb információ

Fogadóóra: Kedd: 15.00-16.00
Office hours: Tuesday: 3.00-4.00 pm

Oktatott tárgyak: Munka- és szociális jog, Közszolgálat és munkajog, Humánerőforrás-menedzsment, Munkaerő-piaci ismeretek, Szociális és kulturális igazgatás, Európai szociális jog, Munkajogi normák az Európai Unió Bíróságának esetjogában, European Labour and Social Law (LLM), International and European Labour and Social Law (Erasmus+)
Courses: Labour and Social Law, Employment Law in Public Service, Human Resource Management, Introduction to the basics of Labour Market, Social and Cultural Administration, European Social Law, Labour Law Norms int he case-law of the CJEU, European Labour and Social Law (LLM), International and European Labour and Social Law (Erasmus+)

Önéletrajz (magyarul, angolul)