Kari hírek

Meghívó az "Eljárásjogi kodifikáció - nemzetközi hatások" c. konferenciára
Az ÁJK Büntető Eljárásjogi Tanszéke tisztelettel meghívja az "Eljárásjogi kodifikáció - nemzetközi hatások" c. tudományos konferenciára.
Meghívó „A Jogtudományi gondolkodás értékelkötelezettsége” c. konferenciára
A DE ÁJK Államelméleti Műhelye és a Somló Bódog Társaság „A Jogtudományi gondolkodás értékelkötelezettsége” címmel rendez konferenciát
Debreceni a legjobb felperes
Immár kilencedik alkalommal szerveztek Országos Polgári Jogi Jogesetmegoldó és Activity Versenyt, melynek idén a Szegedi Tudományegyetem adott helyet.
Rákosi börtönei Debrecenben
Valódi bitófa és eredeti tárgyakkal berendezett börtöncella idézi meg az ötvenes évek büntetés-végrehajtási intézeteit és az internálótáborok világát a Debreceni Egyetem jogi karán nyílt vándorkiállításon.
29 már
Sikeres szereplés a XXXIII. OTDK-n
2017. március 29-31. között az ME ÁJK szervezésében megrendezésre került a XXXIII. OTDK Állam- és Jogtudományi Szekciója.
21 már
XI. Jogász Állásbörze
Országos Jogász Állásbörzét tart az ELTE ÁJK, 2017. március 21-22., kedd-szerda napjain, 11-18 óra között.
17 már
Debreceni sikerek az első országos alternatív vitarendezési versenyen
Budapesten került megrendezésre az első országos alternatív vitarendezési verseny, amelyen az ÁJK hallgatói III. helyezést értek el.
16 már
Jog amerikai módra
A South Texas College of Law egyetem professzora, Stacey L. Barnes a nemzetközi gazdasági jog aktuális kérdéseiről tart előadást két héten át a Debreceni Egyetem joghallgatóinak.
14 már
Debreceni sikerek az agrárjogi versenyen
XIV. Országos Agrárjogi Jogesetmegoldó és Perbeszédverseny, amelyen karunk háromfős csapata minden tekintetben a legjobbnak bizonyult.
10 már
Debreceni nyertesek a Mailáth György pályázaton
Elismeréseket adott át az Országos Bírósági Hivatal (OBH) elnöke a Mailáth György országbíró emlékére meghirdetett pályázat nyerteseinek.