Kari hírek

Prof. Dr. Csécsy György Hatvani-díjas
Debrecen Város Hatvani-díja elismerést adományozott nemzeti ünnepünk alkalmából a közgyűlés Csécsy György egyetemi tanárnak.
Látogatást az AKSD Regionális Hulladéklerakó Telepére
2017. október 17-én és 18-án újból megszervezésre került a látogatást az AKSD Regionális Hulladéklerakó Telepére
Kutatók éjszakája - Ezerarcú jogtudomány
A Debreceni Egyetem Állam- és Jogtudományi Kara szeretettel várja az érdeklődőket a Kutatók éjszakája alkalmából tartandó rendezvényeire.
AVR JUNIOR-DÍJ 2017
II. Alternatív Vitarendezési Konferencián az ÁJK IV. évfolyamos hallgatói az AVR JUNIOR-DÍJ csoportos kategória győzteseiként képviselték egyetemünket
Bírói hivatásra való felkészítő tréning
A Debreceni Törvényszék és a Debreceni Egyetem Állam- és Jogtudományi Kara Bírói Hivatásra Való Felkészítő Tréninget hirdet.
Gyászhír
A Debreceni Egyetem Állam- és Jogtudományi Kara mély fájdalommal tudatja, hogy Dr. Ruszoly József életének 78. évében váratlanul elhunyt.
Közpénzek védelméről
Hogyan lehet növelni a közpénzek védelmét a központi és a helyi kormányzati szinten? Erre a kérdésre keresték a választ a Debreceni Egyetem jogi karának kutatói a szakminisztérium pályázatán.
„Jogosan” volt szó a pénzügyekről
A pénzügyi fogyasztóvédelem szükségességéről, lehetőségeiről és alkalmazásáról kaptak átfogó tájékoztatást a Debreceni Egyetem hallgatói az Állam- és Jogtudományi Karon tartott rendhagyó előadáson.
21 aug
Szabadfalvi József Moór Gyula-díjas
Rangos állami elismerésben részesült karunk oktatója és egykori dékánja, Dr. Szabadfalvi József.
10 júl
Egyetemünk hírei az Alföld TV-n
Új vezetők az egyetem élén, stratégiai megállapodások világcégekkel, csúcsszezont zárt a DEAC, jön a YoUDay – az egyetem legfontosabb híreiről, eseményeiről tudósított júniusban is a Díszudvar magazin.