Kari hírek

13 már
XV. Országos Agrárjogi Jogesetmegoldó és Perbeszéd Verseny
Idén az Agrárjogi, Környezetjogi és Munkajogi Tanszék szervezésében kerül sor a XV. Országos Agrárjogi Jogesetmegoldó és Perbeszéd Versenyre.
23 feb
Búcsú az egyetemtől és a várostól
Fáklyás felvonulással búcsúztak egyetemi éveiktől a Debreceni Egyetem Állam- és Jogtudományi Kar végzős hallgatói csütörtökön. A tradicionális eseményen a kar vezetői és oktatói együtt vonultak a diákokkal.
31 jan
MinDEn, ami sport
Testnevelő tanárnak, sportközgazdásznak, -jogásznak, -analitikusnak, rehabilitációs szakembernek vagy kézilabda edzőnek készülsz? A Debreceni Egyetem hazánkban a legszélesebb oktatási és kutatási portfóliót kínálja a sporttudományi és kapcsolódó tudományterületi képzésekben.
26 jan
Emelkedett az IM Nemzeti Kiválósági Jogászösztöndíj összege
16 jan
Jogos választás a Debreceni Egyetem
Nemzetközi oktatógárda, 97 %-os elhelyezkedési arány, ingyenes elektronikus tananyag, szakmisztériumi ösztöndíj. Jelentkezz a Debreceni Egyetem Állam- és Jogtudományi Karára!
Díjazott debreceni pályamunkák a Mailáth György Tudományos Pályázaton
2017-ben is megrendezésre került az Országos Bírósági Hivatal által meghirdetett Mailáth György Tudományos Pályázat.
Megjelent a 2017. évi felsőoktatási rangsor
Megjelent a 2017. évi felsőoktatási rangsor a HVG és a Figyelő című hetilapban.