Kari hírek

Jogi Innovációs Nap | Legal Innovation Day
A jogi szolgáltatások környezete napjainkban folyamatosan változik. Milyen hatással van ez a szakmára?
A hatékonyabb termelésért
A precíziós mezőgazdasággal kapcsolatban hat kar részvételével végeznek kutatásokat a Debreceni Egyetemen a Felsőoktatási Intézményi Kiválósági Program keretében. Az eddigi eredményekről egy pénteki tanácskozáson számoltak be a szakemberek.
Tudomány mesterfokon
Mestertanár Aranyérem kitüntetésben részesült a Debreceni Egyetem hat oktatója, míg kiemelkedő tudományos munkájáért Pro Sciencia Aranyéremmel jutalmazta az intézmény négy hallgatóját az Országos Tudományos Diákköri Tanács (OTDT).
Perszimulációs és Activity Verseny
Beszámoló az I. Országos Polgári Anyagi Jogi, Perszimulációs és Activity Versenyről
Tanévnyitó ünnepi szenátusi ülés
Csaknem 30 ezer hallgató, 10 ezer egyetemi dolgozó, összességében mintegy 40 ezer egyetemi polgár számára kezdődik a tanév a Debreceni Egyetemen. A tanévnyitó ünnepségét idén is a Főnix Csarnokban rendezik szeptember 8-án, vasárnap 11 órától.