MTA Kutatócsoport ülése

A MTA-DE Közszolgáltatási Kutatócsoportja 2014. március 26.-án 14:30 óra kezdettel tartotta a „Ténymegállapító tanulmányok Hajdúböszörményben” elnevezésű alprojektjéhez kapcsolódó megbeszélését.

Prof. Dr. Horváth M. Tamás a kutatócsoport vezetője nyitóbeszédében felvázolta és értékelte az empirikus kutatás során feltárt eddig tapasztalatokat. Majd ezt követően a kutatásban résztvevők ismertették 5-10 percben koncepcionális vázlataikat, a kutatás során tapasztalt problémákat, melyet a javaslatokat és észrevételek feltevése követett. A megbeszélés célja az alprojekt keretében készülő tanulmánykötet egyes tanulmányainak szerkezeti átbeszélése és összehangolása, az egyéni tapasztalatok megosztása volt. Továbbá az egyes témák közötti kapcsolódási pontok megállapítása és egy közfeladat-szervezési kapcsolati hálózat felvázolása is napirendre került.
A megbeszélés nyilvánosan a szakhét keretében zajlott, melyen számos érdeklődő oktató és hallgató is részt vett.

Bordás Péter, PhD hallgató beszámolója

2014-03-26_14.47.40.kicsi.jpg