Nyílt nap a DE ÁJK-n

Pályaválasztás előtt áll, de még nem tudja, hol folytassa tanulmányait? Érdekli a jog világa?

Akkor Önnek is ott a helye a Debreceni Egyetem Állam- és Jogtudományi Kara által szervezett, 2016. december 7-én (szerdán) 16 órától megrendezésre kerülő nyílt napon. Az érdeklődőket Dr. Szikora Veronika dékánasszony köszönti, Dr. Árva Zsuzsa oktatási dékánhelyettes a kar által kínált képzésekről tart tájékoztató előadást, Dr. Balla Zsuzsa oktatási referens pedig a felvételi eljárás szabályairól tart előadást. Debreceni Cintia, a Állam- és Jogtudományi Kar Hallgatói Önkormányzatának elnöke a hallgatói életről számol be.

Az esemény helyszíne a TEOKJ épület II. előadója.

A képzéseinkről az alábbi oldalon található bővebb információ, míg a felvételiről a következő oldalon tájékozódhatsz.

A rendezvényre szeretettel várunk minden érdeklődő leendő hallgatót és szüleiket!