"A munka világának digitalizálódása" c. konferencia

A Debreceni Egyetem Állam- és Jogtudományi Kara meghívja Önt a Magyar Tudományos Akadémia védnökségével rendezett A tudomány evolúciója – a valós és a virtuális világok konferenciasorozat részeként szervezett „A MUNKA VILÁGÁNAK DIGITALIZÁLÓDÁSA” című műhelykonferenciára.

A rendezvény programja

A konferencia előadásai olyan fő témákban kerülnek megtartásra, mint a munkavállalókat megillető adatvédelem, a véleménynyilvánítás újabb, főként online módjai, a távmunkavégzés perspektívái, a munkavállalók személyiségi jogainak védelme, az elektronikus formában közölt jognyilatkozatok, valamint a közösségi média és más online felületek potenciális munkajogi szerepe.

13:00-13:15 Köszöntő
13:15-13:45 Dr. Nádas György (DE ÁJK, egyetemi docens)
13:45-14:15 Dr. Nádasné dr. Rab Henriett (DE ÁJK, egyetemi docens)
14:15-14:45 Dr. Zaccaria Márton Leó (DE ÁJK, tanársegéd)
14:45-15:15 Dr. Sipka Péter (DE ÁJK, tanársegéd)
15:15-15:45 Dr. Mélypataki Gábor (ME ÁJK, tanársegéd)
15:45-16:15 Dr. Lukács Adrienn (SZTE ÁJK, PhD hallgató)
16:15-           Záró gondolatok

A rendezvény műhelykonferencia-jelleggel kerül megrendezésre, így az előadók az egyes témákban elhangzó vitaindító gondolatok köré építik fel prezentációikat.

Időpont és helyszín:
2015. november 11.
Debreceni Egyetem Állam- és Jogtudományi Kar, Kassai úti Campus Kari Tanácsterem
(ÁJK „C” földszint)

A rendezvény a Magyar Tudomány Ünnepe alkalmából, a Debreceni Akadémiai Bizottság közreműködésével, a Jogi Munkabizottság szervezésében valósult meg.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!