„A jog szerepéről a digitális korban” c. konferencia

Az Arsboni konferenciát szervez „A jog szerepéről a digitális korban” címmel 2017. május 27-én (szombat) joghallgatók és jogász doktoranduszok, fiatal kutatók számára.

Alapjog az internet? Ki felel egy önvezető autó balesetetéért? Ki felel a kommentekért?
Mi a jog feladata az Uber és az Airbnb kapcsán? Mi a válaszunk az online gyűlöletbeszédre?
A technológiai fejlődés átalakítja a mindennapjainkat, ezért a jognak is korábban ismeretlen jelenségekre kell választ találnia. A konferencián erre teszünk kísérletet.
Május 14-ig várjuk a jelentkezésed, ha a partnerünk szeretnél lenni ebben a vállalkozásban!

MIÉRT ÉRDEMES JELENTKEZNED?

A kiválasztott eőadók számára prezentációs tréninget nyújtunk.
Az előadók bemutatkozó profilt kapnak az arsboni.hu felületén.
Helyszín a 2016-ban az év coworking officévé választott Impact Hub Networking a téma szakértőivel, ügyvédekkel, kutatókkal

Publikálási lehetőség az Arsbonin és egy online tanulmánykötetben

Az alábbi három szekcióba jelentkezhetsz egy egy oldalas absztrakttal:
JOG ÉS INNOVÁCIÓ // Főtámogató: Baker McKenzie
INTERNET ÉS JOG // A szekció támogatója: Sicontact Kft
FINTECH // A szekció támogatója: Dr. Dombi Ügyvédi Iroda és a RowanHill Global

A részvételi díj az április 30-ig jelentkező kiválasztott előadóknak: 9.000 Ft, április 30. után: 11.000 Ft.
Az ár tartalmazza a prezentációs tréninget, két kávészünetet, az ebédet, a szendvics vacsorát és az online tanulmánykötet megjelentetését. Ha nézőként ülnél be, válts early bird jegyet!

További információ, jelentkezés, jegyvásárlás