Hírek, aktutalitások

információk az egyetem életéből, eseményekről

Zárthelyi dolgozat pótlási napok levelező tagozaton 2016/17 tavasz

Tisztelt Hallgatók!

A 2016/17-es tanév tavaszi félévében a zárthelyi dolgozatok pótlására kijelölt időpontok és helyszínek az pdf alábbi dokumentumban találhatók.

„A jog szerepéről a digitális korban” c. konferencia

Az Arsboni konferenciát szervez „A jog szerepéről a digitális korban” címmel 2017. május 27-én (szombat) joghallgatók és jogász doktoranduszok, fiatal kutatók számára. Részletek megtekintése »

Tájékoztató az EU-INFO Statisztikai Szolgálatról

Kedves Hallgatók!
A Központi Statisztikai Hivatalban működő EU-INFO Statisztikai Szolgálat az Európai Unió statisztikai hivatalának – az Eurostat-nak - magyarországi képviselőjeként igény szerinti segítséget és támogatást tud nyújtani a vizsgaidőszakban, illetve a szakdolgozatírás idején, amennyiben az EU-ra és tagállamaira vonatkozóan kerestek adatot, módszertani információt, vagy informálódni szeretnétek az Európai Unió statisztikai rendszeréről, esetleg uniós statisztikai kiadványokra van szükségetek. Részletek megtekintése »

"Francia nyelvű szakmai kommunikáció" specializáció és "Mediterrán Európa" specializáció című képzés

A Francia Tanszék tájékoztatót tart az 50 kredites képzéseiről "Francia nyelvű szakmai kommunikáció" specializáció, "Mediterrán Európa" specializáció címmel, 2017. március 20-án, 15.30-kor a Főépület IV. em. 425. teremben (Egyetem tér 1.).

Minden érdeklődőt várnak szeretettel!

Pályázati felhívás

A 2016-ban indított, elektronikus formában az új Jogtár felületén havonta megjelenő civilisztikai tárgyú Polgári Jog című szakmai folyóirat pályázatot hirdet egyetemi hallgatók és a doktori iskolák hallgatói számára a lap Jogesetelemzés rovatában való publikálásra. Részletek megtekintése »

Levelezős konzultációs időpontok a 2016/17-es tanév tavaszi félévében

Tisztelt Levelezős Hallgatók!

Az pdf alábbi táblázatban megtalálhatók a 2016/17-es tanév II. félévére tervezett konzultációs időpontok és helyszínek.

Zárthelyi dolgozat pótlási napok levelező tagozaton 2016/17 ősz

Tisztelt Hallgatók!

A 2016/17-es tanév őszi félévében a zárthelyi dolgozatok pótlására kijelölt időpontok és helyszínek az pdf alábbi dokumentumban találhatók.

Levelezős konzultációs időpontok és helyszínek a 2016/17-es tanévben

Tisztelt Levelezős Hallgatók!

Az pdf alábbi táblázatban megtalálhatók a 2016/17-es tanév I. félévére tervezett konzultációs időpontok és helyszínek.

Nyári munkarend

Tisztelt Hallgatók!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy 2016. július 18. (hétfő) és augusztus 26. (péntek) közötti időszakban a tanulmányi osztály munkatársai és a tanszéki adminisztrátorok 9-14 között állnak rendelkezésükre.

Megértésüket köszönjük!

Zárthelyi dolgozat pótlási napok levelező tagozaton 2015/16 tavasz

Tisztelt Hallgatók!

A 2015/16-os tanév tavaszi félévében a zárthelyi dolgozatok pótlására kijelölt időpontok és helyszínek az pdf alábbi dokumentumban találhatók.

Levelezős konzultációs időpontok és helyszínek 2015/16. II. félév

Tisztelt Levelezős Hallgatók!

Az pdf alábbi táblázatban megtalálhatók a 2015/16. II. félévre tervezett konzultációs időpontok és helyszínek.

Szakdolgozat leadás, záróvizsga időszak

Tisztelt Végzős Hallgatók!

Jogász nappali és levelező tagozaton a szakdolgozatok leadási ideje: 2016.01.11.13.00.-tól-01.29.12.00-ig (térítésmentesen) és 2016.02.01. 13.00.-tól-02.05.12.00-ig (térítéssel 800/Ft/nap). Részletek megtekintése »

Zárthelyi dolgozat pótlási napok levelező tagozaton

Tisztelt Hallgatók!

A zárthelyi dolgozatok pótlásának időpontjai és helyszínei az pdf alábbi dokumentumban találhatók.

Muczán Krisztina: A munkahelyi sikereket támogató kompetenciák a megszerzése a diákévek alatt

Időpont és helyszín: 2015. december 8. (kedd), 14 óra, Aud. Max. (Főépület)
Muczán Krisztina a TEVA Gyógyszergyár Zrt. HR-igazgatója, business coach. Munkája során sokszor szembesül a pályakezdők nehézségeivel. Részletek megtekintése »

Őszi záróvizsga pótlási lehetőség

Tisztelt Végzős Jogász Hallgatók!

2015/16/1 félévében a záróvizsga pót hete: 2015.12.14-18. között lesz az alábbiak szerint.
Részletek megtekintése »

Karriertani alapismeretek II. tárgy

Tisztelt Hallgatók!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Debreceni Egyetem Hallgatói Kapcsolatok és Szolgáltatások Központ (HKSZK) Hallgatói Karrierközpontja a Bölcsészettudományi Karral közösen a 2015/16-os tanév őszi félévében is meghirdeti a „Karriertani alapismeretek, avagy bevezetés a sikeres álláskeresés tudományába” című előadássorozatot. Részletek megtekintése »